Villa Park

W krainie jezior, lasów i łąk.

Villa Park Apartamenty Augustów to miejsce magiczne w którym każdy mieszkaniec poczuje się jak w krainie baśni pośród jezior, lasów i łąk.

Wyobraź sobie przez moment jak mógłby smakować poranek w Villa Park. Trzymasz kubek ciepłej, aromatycznej kawy, na przestronnym tarasie przygotowane, pyszne śniadanie, a tuż przed Tobą delikatnie opadająca mgła odsłaniająca w oddali piękny sosnowy las i spokojną taflę jeziora. Zupełnie wyjątkowy zapach poranka i pierwsze promienie słońca przywitają Cię w tym wyjątkowym miejscu. Apartamenty Augustów rozpieszczą Cię luksusem.

Każdy moment Twojego życia spędzony w Villa Park to delektowanie się naturą i pięknem architektury.

Ten unikatowy projekt na mapie w Augustowie w Mezoregionie Puszczy Augustowskiej może być Twoją oazą spokoju i radości. To tu w zacisznym otoczeniu natura spotyka się z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi i wygodą.

W centralnym punkcie osiedla, na przestrzeni 5 000 metrów kwadratowych w prywatnym parku usytuowana zostanie magiczna fontanna, która w upalne dni przyniesie chwilę wytchnienia. W przyjemnym szumie wody, na eleganckiej ławeczce lub tarasie będziesz mógł oddać się ciekawej lekturze.

Villa Park to nowoczesne i eleganckie budownictwo, to dopracowana do perfekcji architektura wkomponowana w przestrzeń, czerpiąca z niej tylko najlepsze wzorce. Zarówno wygląd kompleksu, jak i panująca tu atmosfera, doskonale współgrają z otaczającą Villa Park przyrodą Podlasia. Villa Park ma szanse stać się portem dla wszystkich ceniących sobie aktywny wypoczynek w otoczeniu natury.

W trosce o Twoją prywatność osiedle jest położone blisko terenów zielonych i wody, to doskonała enklawa w przepięknej krainie podlaskiej przyrody.

Twoja, unikalna przestrzeń w sercu Krainy Pojezierza Suwalsko-Augustowskiego.

Jeżeli szukasz miejsca położonego w otoczeniu lasu i jeziora, a jednocześnie cenisz nowoczesny design to Villa Park spełni Twoje oczekiwania!
Inwestycję stanowi osiem nowocześnie zaprojektowanych willi miejskich, wkomponowanych w krajobraz lasu i jezior.Harmonia

W poszukiwaniu szczęścia i życiowej harmonii warto szukać miejsca, w którym można mądrze połączyć wolniejsze życie z osobistymi celami. Miejsca, gdzie natura ma kojący wpływ na nasze samopoczucie i relacje z najbliższymi. Warto szukać odpowiedniego balansu, który pozwala nam rozwijać swoje osobiste ambicje i pielęgnować najważniejsze wartości.

Wygoda życia

Położenie inwestycji z pewnością usatysfakcjonuje osoby, które nie lubią ograniczeń i wysoko cenią sobie prywatność. Z kolei osoby aktywne docenią dogodny dojazd do drogi krajowej DK 16, która wiedzie aż do Litwy. Wystarczy jeden dzień na weekendowy wypad do Druskiennik i zwiedzanie uroczego Wilna. Wszystko w zasięgu jednego, krótkiego wyjazdu.

Wyjątkowość

Lokalizacja apartamentów w bliskości czystych podlaskich lasów i błękitnych jezior to wielka rzadkość. Doskonale wiemy, że piękne widoki i czyste powietrze wnoszą mnóstwo przyjemności do naszego życia. Wychodząc na taras swojego apartamentu, możesz delektować się ciszą, spokojem, kojącym widokiem, a gdy najdzie Cię ochota szybko wskoczysz na rower lub wybierzesz się na spacer.

Twój dom

Życie to prawdziwa przygoda, której stery trzymasz we własnych rękach. Tylko od Ciebie zależy gdzie zawędrujesz, w jakim otoczeniu i z kim spędzisz swój czas. Apartamenty Villa Park to projekt dla koneserów, którzy potrafią docenić każdą chwilę, którzy poszukują wyjątkowego miejsca gdzie każdy dzień ma szansę przynieść radość, wypoczynek i dobre samopoczucie. Znajdź swój apartament w czystym środowisku Puszczy Augustowskiej.

Znajdź swój apartament w pięknym regionie Pojezierza Augustowskiego.