Lokalizacja

To miejsce na ziemi,

ukryte przed zgiełkiem dużego miasta, w otoczeniu Puszczy Augustowskiej i w bliskiej odległości od jednego z wielu jezior.

Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz żyć spokojnie i w harmonii. Krystalicznie czysta woda, śpiew ptaków i orzeźwiające sosnowe powietrze. Poznaj i pokochaj Augustów.

Villa Park położona jest w północno-wschodniej części Augustowa jednego z najpiękniejszych, polskich uzdrowisk, pomiędzy Jeziorem Necko, a Białe Augustowskie w cichej, spokojnej okolicy blisko wody i sosnowego lasu.

Do plaży dotrzesz spokojnym spacerem w ciągu 6 minut.

To wyjątkowe położenie pozwala na swobodną komunikację i dostęp do architektury miejskiej. Do centrum miasta podróż autem zajmie 9 minut. Augustów ze względu na swoje liczne walory uzyskał status uzdrowiska i bywa nazywany Zielonymi Płucami Polski.

Augustów jest otoczony 7 jeziorami.

Największe to Necko, Sajno, Studzieniczne, Białe, Rospuda oraz mniejsze zbiorniki. Turystyczna stolica Podlasia to miejsce, w którym czas płynie wolniej, a Ty możesz skupić się na sobie i swoich bliskich.

Życie to prawdziwa przygoda, której stery trzymasz we własnych rękach. Apartamenty Villa Park to projekt dla koneserów, którzy potrafią docenić każdą chwilę, którzy poszukują wyjątkowego miejsca, gdzie każdy dzień ma szansę przynieść radość, wypoczynek i dobre samopoczucie.

Takie położenie inwestycji z pewnością usatysfakcjonuje osoby, które nie lubią ograniczeń i wysoko cenią sobie prywatność. Z kolei osoby aktywne docenią dogodny dojazd do drogi krajowej DK 16.

Zobacz mapę z legendą

Znajdź swój apartament w pięknym regionie Pojezierza Augustowskiego