Jakość

Rozwiązania w najwyższej jakości budownictwa

Prywatny Park - przestrzeń skąpana w zieleni

Specjalnie dla przyszłych Mieszkańców na przestrzeni około 5 000 metrów kwadratowych powstanie prywatny park, który pozwoli cieszyć się bliskością natury w uporządkowanym wydaniu. W parku znajdzie się napowietrzna strefa fitness, strefa malucha, piękna fontanna i kreatywny plac zabaw.

Symetryczne alejki parku będą podświetlone dyskretnym oświetleniem, a cały park zostanie obsadzony licznymi gatunkami roślin: sosna koreańska, kosodrzewina, limba, klony, hortensje to tylko niektóre z gatunków, które będą ozdabiały zielone płuca osiedla. Mała architektura, nowoczesne ławki i leżaki podkreślą cały kunszt wykonania.

Okna trzyszybowe

Prawidłowa termoizolacja to jeden z najważniejszych czynników wpływających na komfort codziennego użytkowania. Okna trzyszybowe to technologia, która umożliwia zmniejszenie współczynnika przenikania ciepła, co przekłada się na ograniczenie strat energii grzewczej w pomieszczeniach, a w konsekwencji – na znaczne oszczędności.

Bogate przeszklenia i elewacja

Elewacja to jeden z najistotniejszych elementów budynków, który nadaje elegancję i podkreśla jakość wykonania. Villa Park będzie posiadać elewację w stonowanej kolorystyce. Takie rozwiązanie w połączeniu z bogatymi przeszkleniami jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość projektu.

Stal nierdzewna

Projektując Villa Park, dokładaliśmy wszelkich starań, aby miejsce to cechowała nie tylko funkcjonalność, lecz także najwyższej klasy designem. Stylowo wykończone barierki balkonów to tylko jeden ze sposobów na osiągnięcie tego efektu. Do tego celu wykorzystana została wyjątkowo odporna na korozję czy wysokie temperatury, najwyższej jakości stal nierdzewna. Połączona ze szkłem będzie nie tylko dodawać budynkom wysmakowanej elegancji, lecz także służyć mieszkańcom przez długie lata.

Windy

W trosce wygodę codziennego życia mieszkańców budynek Villa Park będzie  obsługiwany przez najwyższej jakości windy. Urządzenia będą cechowały doskonałe parametry pracy oraz eleganckie wykonanie.

Indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej

Hala garażowa to wygoda i bezpieczeństwo  dla Twojego samochodu. Pod każdym budynkiem znajduje się przestronna hala garażowa, w której w sposób jasny i czytelny zostanie oznaczone miejsce postojowe przypisane do właściciela.

Stropy monolityczne, żelbetowe

To rozwiązanie, które oferuje lepsze parametry niż stropy układane z płyt kanałowych. Mają odpowiednią wysokość w porównaniu do stropów kanałowych, nie występuje w nich zjawisko klawiszowania, dzięki czemu zapewniają lepszy komfort akustyczny oraz tworzą jednolitą gładką powierzchnię sufitu.

Materiały budowlane

Najwięcej ciepła ucieka przez ściany, więc to od nich głównie zależy mikroklimat wnętrz. Silikaty to jedne z najcieplejszych materiałów na rynku budowlanym. Wybudowane z nich domy są ciepłe zimą, zarazem nie przegrzewają się latem. Ściany z silikatów z warstwą ocieplenia – stosowane są w budynkach energooszczędnych. To budynki, w których mniej płaci się za ogrzewanie. Ważna jest izolacyjność murów zewnętrznych, alei ścian wewnętrznych – między mieszkaniami, czy pokojami. Dzięki materiałom silikatowym – nie usłyszysz szczekania psa sąsiada, czy biegania po schodach. Silikaty to materiały produkowane z naturalnych surowców (piasku, wody i wapna). Miliony porów zapewniają, że są one ciepłe, zarazem paroprzepuszczalne – dzięki temu ściana „oddycha”, nie ma niebezpieczeństwa wilgoci, czy porastania grzybami pleśniowymi. Są całkowicie niepalne. W przypadku pożaru nie tylko nie wytwarzają trujących dymów, ale i utrudniają rozprzestrzenianie się ognia.

Drzwi antywłamaniowe

Spokój, cisza i bezpieczeństwo są tym, co sprawia, że w danym miejscu czujemy się jak komfortowo. Każdy z apartamentów w Villa Park będzie wyposażony w najwyższej jakości drzwi antywłamaniowe firmy Gerda. Sprawdzona, niezawodna konstrukcja zapewni wyciszenie, a klasa antywłamaniowa gwarantuje bezpieczeństwo prywatnej przestrzeni.

Wideodomofony

Aby zapewnić mieszkańcom najwyższy poziom bezpieczeństwa, wejścia do budynków Villa Park wyposażone zostaną w nowoczesne wideodomofony. Najwyższej jakości wyświetlacz LCD i transmisja kolorowego obrazu polepszą komfort codziennego życia, a wysokie parametry urządzeń sprawią, że będą one bezawaryjnie służyć przez lata.

Tarasy

Kameralne piękno Augustowa to jeden z głównych atutów inwestycji Villa Park. Dzięki wygodnym, nasłonecznionym tarasom każdy z mieszkańców będzie mógł spokojnie wypoczywać na świeżym powietrzu. Każdy z apartamentów będzie posiadał własny, przestronny taras. Rodzinny obiad a może wspólne obchody ważnych wydarzeń? Sam zdecydujesz, na co będziesz miał ochotę.

Ogrodzenie

Teren inwestycji zostanie elegancko ogrodzony i wyposażony w monitoring. Na wjeździe do kompleksu zostanie zamontowana automatyczna brama wjazdowa, obsługiwana z wygodnego pilota. Wszystko dla zapewnienia maksymalnej wygody i poczucia bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców.

Fontanna

Cichy i dyskretny szum wody w otoczeniu zieleni powala osiągnąć stan prawdziwego wypoczynku i relaksu. Niezależnie od tego jaką formę wypoczynku preferujesz prywatna, podświetlona, okazała fontanna w centrum inwestycji z pewnością sprawi radość całej rodzinie. Każdy wieczór zamieni się w zachwycający pokaz wielobarwnego połączenia wody i światła.